Sesli Canlı Paylaşım

Sesli Canlı admin 767

Sesli Canlı Paylaşım

Direkt olarak kayıtlar üzerinden sesli canlı paylaşım yapma imkanınız olacak. Bunun için uygulamaları kullanma ya da ilk olarak kayıt yapıp sonrasında paylaşım yapma avantajını değerlendirebilirsiniz.

Sesli Canlı Paylaşım Avantajları

Canlı olarak birçok kişiye erişiminiz mümkün. Kullandığınız uygulamaların neticesinde paylaşımınızı aynı anda çok sayıda takipçinizin görmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında canlı paylaşımlarınızı özel de kılabilirsiniz. Paylaşımın herkese açık olması ya da sadece sizin istediğiniz kişilere açık olması önemli bir avantajdır. Ayrıca canlı paylaşımlarda kalite oldukça yüksektir. En iyi kalitede olan paylaşımlarınızı siz istediğiniz ölçüde istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Sesli Canlı Paylaşım Ücretli mi?

Böyle bir paylaşım için herhangi bir ücret istenmiyor. Paylaşım yapılabilmesi için internet erişiminizin olması gerek. Bunun dışında herhangi bir uygulamadan ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Ücretsiz olan uygulamalarda paylaşım yapabilmeniz için mobil ya da kablosuz internet erişiminizin olması yeterlidir. Ücretli uygulamalarda ise cüzi miktarlarda ödeme yaparak sesli canlı paylaşım özelliklerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Direkt olarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesli chat sesli chat
error: Kendin Yaz :))